Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Jak radzą sobie sprytne mamy?

Dzieci to prawdziwe utrapienie. Te małe pociechy potrafią nieźle nabroić. Wiadomo przecież, że dzieciństwo jest po to, by się bawić, ale czy one muszą się tak brudzić? Już nie nadążasz z praniem. Adaś serwuje Ci co dzień świeżą porcję poplamionych ubrań. A to umazał się dżemem, a to wylał na siebie herbatę lub pobrudził spodnie trawą, grając z kolegami na boisku.
Normalnie ręce Ci opadają, bo przy tym chłopaku jest tyle pracy, co przy tuzinie dziewczynek. Już nie wiesz, jak wytłumaczyć mu, by na siebie uważał.

Gdy okazało się, że syn w ogóle Cię nie słucha, postanowiłaś walczyć z problemem w inny sposób. Sięgnęłaś do sieci, gdzie natrafiłaś na wielotematyczny portal internetowy WordPress dla każdego. Okazało się, że są tam porady innych mam, jak walczyć z uciążliwymi plamami? One pewnie tak samo, jak Ty walczą ze swoimi pociechami, by były czyste. Pewnie z desperacji założyły ten blog, by pomóc sobie nawzajem. Ucieszyłaś się, gdy sposoby, o których czytałaś- zadziałały. Plamy zniknęły, a Ty nie musiałaś już strofować syna.

Ciekawe wpisy:

About author