Najlepsze miejsca na wesele i wesele Wadowice

Najlepsze miejsca na wesele i wesele Wadowice
1 vote, 1.00 avg. rating (48% score)

Wesele Wadowice i Najlepsze miejsca na wesele

Najlepsze miejsce na wesele

Czy każda panna młoda marzy o romantycznym weselu, gdzie ona, jej dopiero co poślubiony małżonek oraz najbliżsi opływają na gondolach weneckie uliczki, razem ze śpiewającym barytonem gondolierem?

Przewidując odpowiedź, powiem, że nie każda

Dla niektórych hasło wesele Wadowice będzie dużo lepszym trafem, nie tylko pod względem ekonomicznym, ale też pod względem nasycenia romantyzmem. Gdzie zachód słońca, welon lśniący na jego tle i najlepsza kremówka na świecie, na talerzyku obok, stają się pełnią ogarniającej ją i jej męża miłości.

W moim osobistym rankingu pod tytułem „Najlepsze miejsca na wesele” Wadowice są na pierwszej pozycji. Zabytkowe miasteczko, gdzie czuć klimat minionych epok, gdy przechodzi się ich uliczkami. Tam ludzie są przyjaźniejsi, a kościoły zapraszają do wyznawania sobie przysięgi małżeńskiej. Tam na mostach zapinane są kłódki wiecznej miłości, do których kluczyki kochankowie wyrzucają do wody.

Właśnie wesele w Wadowicach sprawi, że los, który połączył parę będzie trzymał ją ze sobą mocniej, niż cokolwiek innego.

Ciekawe wpisy:

About author