320×240 gry java

320×240 gry java
1 vote, 1.00 avg. rating (48% score)

Darmowe gry na telefon

Większość osób w tych czasach ma telefon komórkowy. Wiele z tych ludzi na pewno ma chociaż jedną zainstalowaną grę.W tym tekście chciałbym przestawić najciekawsze darmowe gry Java na telefon. Gdy nudzimy się to warto czasami w coś pograć. Najczęściej szukamy gier, które są bezpłatne. Ponieważ nie chcemy wydawać pieniędzy na jakieś bzdury. Większość gier z systemem operacyjnym Java są logiczne i trzeba wytężyć swój umysł. Pierwszą grą jaką zaproponuje, będzie to gra: Memorix. Memorix, to gra oparta na pomyśle popularnej gry Memory. Celem gry jest zapamiętanie położenia elementów i odkrywania takich samych elementów parami. Gra doskonale ćwiczy pamięć i jednocześnie pozwala zapamiętywać i kojarzyć odkrywane elementy.
Cechą wyróżniająca Memorix jest doskonała grafika oraz to, że odkrywane elementy zawierają obrazki tytułowe. Java ma do zaoferowania też grę dla fanatyków akcji i bitw morskich czyli: Sea Beattle..Twój statek jest częścią floty, która została zaatakowana podczas morskiej wyprawy. Jako doświadczony kapitan musisz stawić czoła groźnemu przeciwnikowi, celnie kierując w jego kierunku torpedy… Sea Battle to starannie wykonana i wciągająca gra. Oprócz tych dwóch gier jest oczywiście jeszcze dużo, dużo więcej. Są gry logiczne, akcji, wyścigi, gry sportowe. Dla każdego coś się znajdzie.

słowa kluczowe: 320×240 gry java, darmowe gry java na telefon 240×320, ski jumping java, 320×240 gry, wapcio tk, milionerzy java 240×320, milionerzy java 320×240, 240×320 gry java, milionerzy 320×240, 240×320 java

Ciekawe wpisy:

About author